BHP – HSE – Arbeitsschutz und Arbeitshygiene

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

Usługi z zakresu BHP w Gdańsku i Gdyni

Jako specjaliści od bezpieczeństwa i higieny pracy zajmujemy się montażem biernych systemów zabezpieczeń. Proponujemy między innymi produkty ogniochronne Hilti – pęczniejące opaski, bloczki, poduszki, bandaże, masy uszczelniające, piany oraz zaprawy. Gwarantujemy profesjonalne podejście do tematu zabezpieczeń obiektów i instalacji za pomocą biernych systemów ochrony przeciwpożarowej. Bazujemy na markowych produktach odznaczonych certyfikatami świadczącymi o technicznych aprobatach. Dbamy o to, by obiekty były odpowiednio wyposażone, zabezpieczone oraz oznaczone.

Obsługa BHP oraz nadzór na budowie w Gdańsku i Gdyni

Oferujemy kompleksowe usługi związane z obsługą BHP. Oferujemy współpracę na zasadzie outsourcingu, jak również części etatu w firmie w Gdańsku lub Gdyni. Specjalizujemy się w przygotowywaniu dokumentacji, przeprowadzaniu szkoleń i audytów, a także dochodzeń powypadkowych. Proponujemy też profesjonalny nadzór nad pracami na budowach. Nasze szkolenia BHP zawierają takie zagadnienia jak udzielanie pierwszej pomocy czy ochrona przeciwpożarowa w teorii i praktyce. Firmom oferujemy przeprowadzenie próbnej ewakuacji. Zapraszamy!

Zadbaj o bezpieczeństwo

Audyty

Prowadzimy audyty, kontrole oraz stały nadzór nad warunkami pracy. warunków bezpieczeństwa pracy w twojej firmie by poprawić jakość pracy wszystkich pracowników.

Dokumentacja

Wykonujemy instrukcje, oceny ryzyka zawodowego, plan BiOZ, dokumentację powypadkową oraz wszystko co będziesz potrzebował w firmie do bezpiecznej pracy.

Środki ochrony indywidualnej

Pomagamy w doborze śoi dla pracowników. Prowadzimy sprzedaż masową produktów BHP oraz oznakowania miejsca pracy.

Szkolenia

Ciekawe szkolenia wykonywane przez doświadczony personel! Wykonujemy szkolenia wstępne, okresowe, stacjonarne i na odległość.

Multilingual & translatable

Współpraca międzynarodowa czy projekt międzynarodowy? My mówimy tak! Prowadzimy usługi również w języku Angielskim oraz Niemieckim.

Kontrole

Reprezentujemy oraz współdziałamy z pracodawcami podczas kontroli przez organy Państwowej Inspekcji Pracy czy Państwowej Inspekcji Sanitarnej.